LISOVNA PLASTŮ

Výrobní program lisovny se orientuje na zpracování termoplastů vstřikováním a vakuovým tvarováním a úpravu povrchu vakuové pokovování zaměřených na použití ve světlometech. Výroba probíhá na vstřikovacích lisech o uzavírací síle v rozmezí 30 – 550 tun.                                                                 

Kvalita výlisků je potvrzena certifikáty ISO9001, ISO 14001 a IATF 16949. 

Produkce je převážně zaměřena na oblast Automotive. Vyrábíme díly do předních a zadních světlometů, blinkry, vnitřní osvětlení a další komponenty. Další námi vyráběné díly používají zákazníci z oblasti office, balení nebo výbušnin.

 

 

 

 
 
 

Lisovna plastů je nevíce se rozvíjejícím a zároveň stěžejním závodem družstva IRISA. Výrobní program se orientuje na zpracování termoplastických hmot vstřikováním a vakuovým tvarováním, úpravu povrchu výlisků potiskem, nebo vakuovým pokovováním. Vakuové pokovování probíhá v našem závodě na lisování plastů na jednom z nejmodernějších zařízení v Evropě, Arzzufi. Tuto speciální technologii uplatňujeme v rámci výrobního programu precizní formou a s pozitivními výsledky.

Výroba závodu je zaměřena z větší části na oblast Automotive (přední i zadní světlomety a další komponenty do automobilu), z menší části je zde zastoupena i produkce pro ostatní odvětví.

 

Kvalita i ekologie

Stejně tak jako lidé, je pro nás důležitá i příroda. Víme, že oboje se navzájem doplňuje a proto chceme jít cestou kvality a současně chránit životní prostředí. Za tímto účelem jsme přijali systém environmentálního managementu (EMS), uplatňujeme politiku jakosti a pravidelně obnovujeme náš technologický park.

Jméno:
E-mail:
 
Tel.:
Předmět:
 
Zpráva:

Kontrolní kód:
code
 
 
 
irisa

Jsme tradiční česká výrobní společnost, která staví na synergii svých divizí. Jsme hrdí, že dlouhodobě zaměstnáváme osoby zdravotně znevýhodněné, přičemž dokážeme splnit požadavky našich zákazníků.

 

linkedin instagram facebook youtube
irisa

Irisa, výrobní družstvo

 

Jasenická 697

755 01 Vsetín

 

571 484 411

info@irisa.cz

kartonáž

kartonáž

 

Jiří Kubíček

 

571 484 459

kubicek@irisa.cz

ozdoby

ozdoby

 

Monika Pokorná 

 

603 829 253

pokorna@irisa.cz

plasty

plasty

 

David Bednařík

 

773 520 909

bednarik@irisa.cz

plasty

personální

 

Žaneta Vaculová

 

770 168 711

vaculova@irisa.cz